Yayın Yönetmenimiz Elif Doruk’un İrfan Alış İle Röportajı

Peyk grubunun solisti olduğu kadar babasından miras kalan şiir yazma yeteneğiyle içsel-duygusal şarkı sözlerinin yazarı olarak da tanınan İrfan Alış, bu kez ‘Hamiyet’ adlı müzikal projesiyle karşımıza çıkıyor ve bu projenin arkasındaki hikayeyi bizimle paylaşıyor.
Ayrıca röportaja sürpriz katılımı ile değer katan ünlü rock yıldızı Teoman’ın İrfan Alış için söylediği samimi sözler ise iki değerli sanatçının dayanışmasına güzel bir örnek oluşturdu.

Röportajımızda İrfan Alış‘Hamiyet’ müzikalinin nasıl başladığını, projenin içeriğini ve mesajını, sahne tasarımını ve atmosferini, müziğin hikayeye katkısını, geçmişten geleceğe bırakmak istediği mesajları ve çok daha fazlasını paylaşıyor.

Bu röportaj, İrfan Alış’ın sanatsal bakış açısını, toplumsal duyarlılığını ve müzikal projelerine olan tutkusunu detaylı bir şekilde yansıtıyor. ‘Hamiyet’ müzikali, sadece sanatsal bir performansın ötesinde, toplumun önemli gerçekliklerine ve insan ilişkilerine dokunan bir hikaye olarak öne çıkıyor. İrfan Alış, bu projenin arkasındaki duygu ve düşüncelerini paylaşarak gelecek nesillere ve okurlara ilham veren bir mesaj sunuyor.

Röportajın tamamını okumak için:
https://www.kitaptansanattan.com/irfan-alis-bu-muzikal-ile-toplumun-hamiyete-olan-borcunu-oduyoruz/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir