İndirim!

SAHNE ARKASI

65,00

Bu ödülü; bir erkek tarafından duyguları kullanılan, umutları öldürülen, yavaş yavaş acı çekerek öldürülen, küçük görülen, başarısız olduğuna inandırılan, emeği sömürülen, daha fazla sorgulayıp gelişmesin diye  düşünme duygusu bastırılan, özgür iradesi ile hareket ettirilmeyen, tek görevi çocuk yapıp yemek yapmakmış gibi bilinçaltına fikirler yerleştirilen, o nadide ve güzel kadınlar için alıyorum. Onları haketmiyoruz (Alkışlar  artıyor). Onları haketmiyoruz (Alkışlar daha da artıyor). Onları haketmiyoruz (Alkışlar ve gözüme vuran kamera ışıkları artıyor).

Kategoriler:

Esra Kaynar, ‘Sahne Arkası’nda unutulmaz bir gerilim ve içsel yolculuğun hikayesini sunuyor. Ana karakter, kendi düşünceleriyle boğuştuğu gecelerden birinde bilinmeyen bir odada uyanır. Zihni karmaşık trafik gibi yoğun ve kaotiktir. Aniden kendini nezaketle konuşan bir beyaz gömlekli adamın karşısında bulur ve bu sıradışı yolculuk başlar.

Karakterin düşünceleri, korkuları ve iç çatışmaları bu gizemli odada çözülmeye çalışılırken okur, karanlığın ve sessizliğin içinde karakterle birlikte yol almaya davet edilir. Esra Kaynar’ın kurgusu sürükleyici bir şekilde karakterin iç dünyasına odaklanırken, gerilim ve sürprizlerle okuru büyülemeyi başarıyor.

Bu kitap, derin bir içsel yolculuğu ve çözülmesi gereken sırları arayan bir karakterin hikayesini heyecan verici bir şekilde sunuyor. Esra Kaynar’ın usta kaleminden çıkan bu kitap, sizi düşündürecek ve etkileyici bir deneyim sunacak.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SAHNE ARKASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kitap Bilgileri

Yazar:Esra Kaynar
Hazırlayan:RESUL KURUMAN
Kapak:Hakan Kaya
Sayfa Düzeni:KERİM KANTARCI
ISBN:9786256423558
Barkod:9786256423558
Editör:DUYGU ŞEYMA KAYA
Sayfa Sayısı:128
Boyutlar:13,5 x 21
Baskı Kalitesi:Enso 70 GR
Basım Tarihi:2023